Genel

Son Teknoloji

3D baskının kullanımı sonsuz bir teknolojidir. Doktorlardan ve diş hekimlerinden mimarlara, öğrencilerden tasarımcılara, imalattan küçük işletmelere kadar uzanan bir sektördür.
70’lerin / 80’lerin başından beri, sadece büyük şirketlerin ve endüstrilerin bir 3D yazıcıya sahip olduğu zamanlardı, Günümüzde ise işler çok değişti 🙂

3D baskı pazarı biraz farklı fırsatlar sunan yeni ürünlerle dolu. 3D baskı, benzersiz bir fikirle yer alıyor: Genel kullanıcının, tasarımcının ve geliştiricilerin prototipleri, ya da özel hediyeleri evine kadar getiriyor.
3D yazıcı, ofislerde ve özel evlerde kullanılabilir. Şirketler, serbest çalışanlar ve küçük işletme sahipleri tarafından kullanılabilir. Tabii ki, tek bir kişi bile 3 boyutlu bir yazıcıya ihtiyaç duyabilir. 3d baskı hizmetimiz sayesinde kendiniz uğraşmadan, yüksek maliyete ihtiyaç duymadan taslak prototipi, veya özel tasarımlı hediyeyi hazırlayabilirsiniz.
3D çizimler çok karmaşıktır, ama bu sorunu çözmek için yakında video dersleri de çekeceğiz. Tavsiye ettiğimiz 3 boyutlu tasarım programları:  Tinkercad3D BuilderSketchUp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir